KVKK Açık Rıza Metni

Değerli Müşterimiz,BM Kozmetik ve Güzellik Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.

Site/Mobil Uygulama Üyeliğine ilişkin
KVKK Açık Rıza Metni

Bu cihazda üyelik ekranında tarafıma sunulan, BM Kozmetik ve Güzellik Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. internet sitesindeki  (www.bumerbeauty.com) bağlantısından ve mobil uygulama üzerinden her zaman ulaşabileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde kişisel verilerimin veri sorumlusu sıfatıyla BM Kozmetik ve Güzellik Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. tarafından işlenmesine aşağıdaki rıza beyanı ile onay veriyorum.

İş bu açık rızam kişiselleştirilmiş pazarlama, profilleme, segmentasyon iş ve işlemleri için  aydınlatma metninde detaylı olarak açıklanan pazarlama, iletişim ve kimlik verilerimin Site/Mobil Uygulama üyeliğine (“Üye”) özel üyelik programlarından faydalanabilmem, Site, Mobil Uygulama, mağazalar dahil tüm alışveriş kanallarında yapacağım alışverişlerime göre oluşturulacak bana özel indirim, avantaj, promosyon, kampanya, teklif ve diğer imkanlardan yararlanmam veya bana özel kişiselleştirilmiş reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, raporlama, profilleme, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site, BM Kozmetik ve Güzellik Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. ‘ne ait diğer dijital platformlar veya diğer 3. taraf ortamlarda BM Kozmetik ve Güzellik Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.’ne ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, reklam, arama, anket vs.) yapılması, bluetooth özelliğinin açık olması halinde beacon (yer belirleyici) cihazları aracılığıyla tespit edilen lokasyon verilerimin kaydedilerek bana en yakın ve uygun tekliflerin oluşturulması ve iletilmesi, Site ve Mobil Uygulama üzerindeki kullanıcı deneyimini iyileştirmek amaçlarıyla işlenmesine ve bilişim teknolojileri, pazarlama/reklam/analiz faaliyetleri, gönderi, lojistik hizmetleri, operasyonel hizmetler, ödeme hizmetleri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. konularda ürün ve hizmet desteği almak amaçlarıyla BM Kozmetik ve Güzellik Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. iş ortakları ve tedarikçileri ile, veri zenginleştirme/tekilleştirme faaliyetlerinde bulunulması için, Ad,Soyad, T.C kimlik no, hesap numarası, kredi kartı numarası, CCV kodu, kredi kartı yıl bilgileri, adres bilgisi, e-posta bilgisi, telefon bilgisi gibi bilgileri şirket ile paylaşmaya açık rıza veriyorum.

Kişisel verilerimin yurtdışına aktarımı: Bilişim teknolojileri, pazarlama/reklam/analiz faaliyetleri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. konularda ürün ve hizmet desteği almak amaçlarıyla yurt dışında bulunan hizmet sağlayıcıları ve iş ortaklarıyla (siber güvenlik kapsamında sigorta hizmeti, sunucu/ bakım ve geliştirme hizmeti) ve bu suretle yurt içindeki ve/veya yurt dışındaki ilgili tedarikçilerin sunucularının yurtdışında olması sebebiyle kimlik, finans, iletişim, pazarlama, müşteri işlem, hukuki işlem ve işlem güvenliği verilerimin yurtdışı ile paylaşılmasına açık rıza veriyorum.