Hakkımızda

BUMER olarak yolculuğumuza cilt bakım sektöründe henüz var olmayan karışımlar ile yepyeni bir güzellik anlayışı ile başlıyoruz. Alanında uzun yıllar tecrübe kazanmış ve global pazarda kendini kanıtlamış kimya ve üretim firmaları ile geliştirmiş olduğumuz ürünleri , siz değerli tüketicilerimize güzelliğinizi keşfetmeniz için mükemmelleştirdik.
Denenmemişi denemek, tüm ürünlerde yenilikçi , inovatif dermatolojik marka olma yolunda emin adımlarla ilerlerken , karışımlarımız ile piyasada ilk olma hedefimiz bulunuyor. Tüm ürünlerimiz bu hedefle formülize edilmiş olup yoğun içeriği ile sunulmaktadır.
Prebiyotik Kolajen serimiz, sektörde benzeri bulunmayan formülleriyle geliştirildi. Kolajen özelliği gözle görülür kırışık azaltma ve cilt parlaklığı arttırıcı etkisi sağlarken, prebiyotik özelliği cilt florasını korumasında ve vücuttaki yararlı bakterileri zinde tutmasına yardımcı olur. Sektörde Prebiyotik ve Kolajeni bir araya getirerek cildinizin tüm ihtiyaçlarını bir arada sunmuş oluyoruz.

Serumlarımız yoğun kıvamı ile cildinizin ihtiyaç duyduğu onarımı sağlar. Eastman’ın EPA ödüllü GEM teknolojisi kullanılarak %95 ‘den fazla retinil ayçiçeği özünden üretilen Saf Retinol , yüksek saflıkta olup, biyo bazlı, tahriş etmeyen yapısıyla yoğun Anti-aging özelliği ile piyasadaki bir çok Retinolden ayrışır. Niacinamide ve Hyaluronic Acid’i bir araya getirerek hem bakım rutininizi kolaylaştırıyoruz hem de ürünlerin bir arada kullanımı ile cildinizde daha parlak bir görünüm sağlayarak mükemmel bir görünüm elde etmiş oluyorsunuz.

BUMER, temiz ve %90’ı aşkın doğal içerikleriyle de içinizdeki güzelliği yeniden keşfetmenize yardımcı olur. Tüm ürünlerimiz; araştırma , geliştirme, klinik test ve üretim aşamalarında tüm cilt tipleri için en doğru, faydalı ve temiz içerikli çözümleri dermatolojik olarak test edilmiş olup içeriğinde Paraben, Parafin, SLS ,SLES , Alkol barındırmadığı için hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur.
PETA Cruelty-Free sertifikamız ile minik dostlarımızın da yanındayız. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Doğaya olan saygımız ile markamız adına düşen görevin sorumluluk bilinci ile, ürünlerimizin ambalajları %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir.

Cildiniz  sizi yansıtıyor ve onu en doğru ve sağlıklı içeriklerler beslemeniz için tüm ürünlerimizi geliştirdik.